Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ВИРОБНИЦТВО СІЛЬГОСПМАШИН

10 листопада 2014, 09:04
175
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Фахівцями Мінагрополітики опрацьовуються питання вдосконалення митно-тарифного регулювання державної підтримки виробництва нових зразків сучасної техніки та забезпечення модернізації виробничої бази заводів сільгоспмашинобудування.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Станом на сьогодні при ввезенні комплектуючих виробів та машинокомплектів для виробництва техніки та сучасного високотехнологічного верстатного обладнання для модернізації виробничої бази машинобудівних підприємств сплачується мито від 2 до 5%, при цьому готова техніка ввозиться за нульовою ставкою мита.

Тому фахівці Мінагрополітики вважають необхідним внести зміни до митно-тарифного законодавства в частині звільнення від сплати мита за ввезення комплектуючих виробів та машинокомплектів і в той же час запровадити податок на імпортну техніку.

Запропоновані зміни спрямовані на підтримку вітчизняного сільгоспмашиновиробника, а також сприятимуть налагодженню спільного виробництва сучасної техніки на території країни.

ПРОТЕ:

Варто знову зазначити неузгодженість ініціатив держорганів. Адже зараз Мінагрополітики пропонує запровадити нові митні пільги, тоді як Мінекономіки навпаки вважає за необхідне скасувати наявні пільги з метою забезпечити наповнення бюджету.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини