Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ БОРГІВ

15 жовтня 2014, 09:02
170
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національний банк видав лист «Про необхідність вжиття заходів щодо захисту фінансових інтересів підприємців, які здійснюють діяльність на території проведення АТО».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Відповідне роз'яснення було надано Нацбанком у зв'язку зі зверненнями підприємців, які здійснюють свою діяльність на території проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, щодо проблем, пов'язаних з веденням господарської діяльності після завершення АТО.

Зокрема, НБУ з метою зняття соціальної напруги довкола питання повернення кредитів підприємцями рекомендує розглянути питання про можливість перегляду банками умов сплати підприємцями зобов'язань за кредитними договорами. Зокрема, Нацбанк пропонує надавати відстрочки в погашенні основного боргу та сплаті відсотків, а також звільнити підприємців від штрафних санкцій.

Більше того, НБУ пропонує банкам розглянути питання про сприяння в погашенні підприємцями основного боргу за кредитами та сплаті відсотків шляхом розроблення відповідних заходів щодо пом'якшення умов виконання кредитних договорів, а також індивідуального розгляду кожного звернення позичальника-підприємця про надання йому кредитних коштів на сприятливих умовах.

ПРОТЕ:

НБУ у своєму листі обійшов один із ключових моментів: як підприємцю підтвердити, що його діяльність постраждала через проведення АТО.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини