Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СТОП ПРОДОВОЛЬСТВУ З КРИМУ

14 жовтня 2014, 09:04
172
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України з 13.10.2014 ввела тимчасову заборону переміщення вантажів, що підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю, з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя в інші області України, а також транзит зазначених вантажів через їх територію.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Держветфітослужба повідомляє, що зараз у Криму відсутня об'єктивна можливість здійснення контролю та нагляду за епізоотичною ситуацією, об'єктами ветеринарно-санітарного нагляду, застосування інших обов'язкових заходів контролю здоров'я тварин. Ця проблема набуває особливої важливості, оскільки в Російській Федерації та на території Митного союзу постійно реєструються випадки небезпечних хвороб тварин та птиці (африканська чума свиней, ящур, високопатогенний грип птиці). Тому, враховуючи безконтрольне переміщення через Керченську переправу об'єктів ветеринарно-санітарного контролю та ризики для епізоотичного благополуччя України, що виникають у зв'язку з цим, Держветфітослужба змушена заборонити переміщення підконтрольних товарів з Криму, а також їх транзит через цю територію.

ПРОТЕ:

Від заборони постраждають насамперед кримські підприємства, що працювали на ринок України (а це найчастіше підрозділи українських компаній).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини