Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПАПЕРОВІ ЛІЦЕНЗІЇ ЗБЕРЕЖУТЬ?

9 жовтня 2014, 09:04
149
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Незалежна асоціація банків України розробила пропозиції до законопроекту № 4743 «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» і вважає необхідним зберегти законодавчу норму про зобов'язання органу ліцензування видати на вимогу ліцензіата ліцензію на паперовому носії, а також завірені копії ліцензії на кожну філію, інший відокремлений підрозділ.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

У чинному законодавстві таку норму передбачено, а ось у законопроекті № 4743 вона відсутня. «Це може викликати практичні труднощі в отриманні копій ліцензій філіями та іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб та зробити неможливим здійснення ними господарської діяльності», - переконані в НАБУ.

Крім того, в Асоціації впевнені, що в законопроекті необхідно дати визначення фотокопії для уникнення розбіжностей його тлумачення:

фотокопія
- копія паперового документа, виготовлена фотографічним шляхом, у тому числі із застосуванням копіювальної техніки.

Комітет Верховної Ради з питань підприємництва у своєму листі запевнив НАБУ, що при підготовці зазначеного законопроекту до другого читання пропозиції Асоціації будуть враховані.

ПРОТЕ:

Можна припустити, що банки, у разі підтримки такої пропозиції, будуть, як і раніше, вимагати паперові копії дозвільних документів від своїх клієнтів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини