Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ЗМІНИ НА РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

1.10.2014, 09:02
111
0

Нові підстави для припинення дії ліцензії
Нові підстави для припинення дії ліцензії

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку розробила проект змін до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів), переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС

Так, НКЦПФР зазначила, що проектом рішення вносяться технічні уточнення до переліку документів, які подаються до заяви на анулювання ліцензії, та коригуються дії ліцензіата у разі анулювання ліцензії згідно з підставами для цього. Також уточнено підстави і причини, за якими комісія може припинити дію ліцензії профучасників фондового ринку.

Зокрема, до переліку підстав для припинення дії ліцензії за відповідними постановами про накладення санкції додано такі підстави, як відмова ліцензіата проводити депозитарні операції, відмова складати та надавати обліковий реєстр Центральному депозитарію, а також відмова надавати емітенту реєстр власників цінних паперів.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що сама НКЦПФР прогнозує можливість додаткових витрат у ліцензіатів у зв'язку з необхідністю підготовки документів.


Увійдіть, щоб залишити коментар