Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ПРАЦІВНИКІВ ЗАХИСТЯТЬ ВІД ПРИНИЖЕНЬ

23.09.2014, 09:03
107
0

Планується захистити громадян від морального переслідування на роботі
Планується захистити громадян від морального переслідування на роботі

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Комітет з питань соціальної політики та праці рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект № 4997, яким пропонується гарантувати право осіб на ефективний захист від морального переслідування на робочому місці.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Окрім іншого, проектом пропонується:

- визначити поняття «моральне переслідування на робочому місці» й основні його форми;

- встановити заборону морального переслідування на робочому місці, визначити суб'єктів, наділених повноваженнями щодо захисту від морального переслідування на робочому місці;

- забезпечити захист від морального переслідування на робочому місці при укладенні колективних договорів і угод;

- передбачити відшкодування потерпілим моральної шкоди;

- встановити можливість поновлення на роботі та відповідальність за порушення законодавства про захист від морального переслідування на робочому місці.

Члени Комітету зазначили, що прийняття законопроекту приведе національне законодавство у відповідність з положеннями Європейської соціальної хартії (переглянутої), забезпечить гідне ставлення до працівників на роботі завдяки запровадженню правових методів захисту від морального переслідування на робочому місці, а також сприятиме підтримці психологічного та фізичного стану працівників, поліпшенню робочої обстановки та підвищенню продуктивності праці на підприємствах.

ПРОТЕ:

Європейська соціальна хартія (переглянута) не передбачає визначення морального переслідування на робочому місці. Тому дуже важливо те, як саме їх визначить український законодавець. Зараз у тексті проекту це визначення дуже широке (причому не містить будь-яких винятків) і тому створює ризики для появи великої кількості позовів працівників, які вважають, що їх трудову честь і гідність ущемили ті або інші дії роботодавця.


Увійдіть, щоб залишити коментар