Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СКАСУВАННЯ ПОДАТКОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ

1 вересня 2014, 09:06
168
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінекономрозвитку пропонує скасувати індивідуальні податкові консультації. Відповідний законопроект про внесення змін до Податкового кодексу вже оприлюднено на сайті Міністерства.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Мінекономрозвитку нагадало, що податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому така консультація надана. При цьому, за твердженням Міністерства, такий індивідуальний підхід до надання податкової консультації залишає можливості для зловживань посадових осіб контролюючих органів. Усунути можливість таких зловживань Мінекономрозвитку пропонує за допомогою виключення з Податкового кодексу індивідуальних податкових консультацій.

Так, Міністерство впевнено, що прийняття проекту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування індивідуальних податкових консультацій» дозволить уникнути зловживань з боку представників контролюючого органу за надання можливості платникам податків унікального оподаткування (різні відповіді на одні й ті ж запитання).

ПРОТЕ:

Індивідуальні податкові консультації є на сьогодні найкращим способом оперативного реагування на виявлені під час застосування законодавства недоліки, а також засобом визначення лінії поведінки платника податків у спірних ситуаціях. Тому у разі скасування таких консультацій збільшиться ризик виникнення конфліктів між платниками податків та податківцями.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини