Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

МОЗ ПРИСКОРЮЄ ДЕРЖЗАКУПІВЛІ

29 серпня 2014, 09:03
177
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У зв'язку з актуальними труднощами у виконанні державних програм у сфері охорони здоров'я Міністерство вимушено перейти на скорочену процедуру централізованих закупівель.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

МОЗ інформує, що на сьогодні Міністерство проводить усі процедури відповідно до Закону «Про здійснення державних закупівель» для остаточного завершення процесу централізованих закупівель та фінансування 17 державних цільових програм охорони здоров'я, на які у держбюджеті передбачено 2,160 млрд грн.

Однак у поточному році фіксуються значні труднощі в проведенні централізованих закупівель, які полягають у перевищенні ціни лікарських засобів та виробів медичного призначення в середньому на 55 - 60% майже за всіма державними цільовими програмами охорони здоров'я. Причинами цьому стали коливання курсу національної валюти та введення ПДВ на медичні вироби. У зв'язку з цим було прийнято рішення проводити держзакупівлі за прискореною процедурою. Зокрема, засідання постійних робочих груп і формування інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівель за відповідними програмами відбуваються в одноденний термін.

ПРОТЕ:

Істотно підвищуються корупційні ризики, оскільки при скороченні термінів буде простіше проводити потрібні вимоги, яким відповідатимуть пропозиції тільки потрібних постачальників.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини