Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РЕЄСТРУВАТИ ПІДПРИЄМСТВА

5 серпня 2014, 09:01
176
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) відновила доступ користувачів до Єдиного держреєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців на звільнених територіях. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань регуляторної політики та підприємництва.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, відновлено доступ до реєстраційних служб Слов'янська Донецької області та Новоайдара Луганської області. У відомстві нагадали, що раніше було відновлено доступ користувачів Держреєстру обтяжень рухомого майна та Держреєстру прав на нерухоме майно у Слов'янську та районі Донецької області, а також у Новоайдарському районі Луганської області.

Таким чином, у вказаних містах знову можна проводити реєстраційні дії: реєструвати та ліквідовувати підприємства, реєструвати зміни до статутних документів, реєструвати права на нерухомість.

ПРОТЕ:

Залишається заблокованим доступ до реєстрів Мін'юсту в Кремінському, Сватівському, Троїцькому, Білокуракинському, Старобільському, Біловодському, Новопсковському, Марківському, Міловському районах Луганської області.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини