Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

РЕЄСТРУВАТИ ПІДПРИЄМСТВА

5.08.2014, 09:01
91
0

у Слов'янську та Новоайдарі дозволено
у Слов'янську та Новоайдарі дозволено

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) відновила доступ користувачів до Єдиного держреєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців на звільнених територіях. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань регуляторної політики та підприємництва.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, відновлено доступ до реєстраційних служб Слов'янська Донецької області та Новоайдара Луганської області. У відомстві нагадали, що раніше було відновлено доступ користувачів Держреєстру обтяжень рухомого майна та Держреєстру прав на нерухоме майно у Слов'янську та районі Донецької області, а також у Новоайдарському районі Луганської області.

Таким чином, у вказаних містах знову можна проводити реєстраційні дії: реєструвати та ліквідовувати підприємства, реєструвати зміни до статутних документів, реєструвати права на нерухомість.

ПРОТЕ:

Залишається заблокованим доступ до реєстрів Мін'юсту в Кремінському, Сватівському, Троїцькому, Білокуракинському, Старобільському, Біловодському, Новопсковському, Марківському, Міловському районах Луганської області.


Увійдіть, щоб залишити коментар