Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

АПОСТИЛЬ ЗА ОДИН ДЕНЬ

30 липня 2014, 09:05
175
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мін'юст наказом від 21 липня 2014 року № 1176/5 вніс зміни до Порядку проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, та підготовки нотаріально оформлених документів для подальшої консульської легалізації.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Відповідно до змін строк розгляду документів, поданих для проставлення апостиля, чи підготовки нотаріально оформлених документів для подальшої консульської легалізації становить один робочий день. Цей термін може бути продовжено Мін'юстом:


1) до трьох робочих днів - у зв'язку з поданням кількості документів, що не може бути опрацьована співробітниками з поважних причин (хвороба, звільнення, довготривала відпустка, технічні причини, для усунення яких потрібен додатковий час, тощо);

2) до двадцяти робочих днів - у зв'язку з необхідністю отримання зразка підпису, відбитка печатки та/або штампа; додаткової інформації або роз'яснень, у тому числі якщо достовірність поданого документа викликає сумнів.

ПРОТЕ:

Подивимося, наскільки впораються з дотриманням таких жорстких термінів співробітники Мін'юсту, які безпосередньо займатимуться проставленням апостиля.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини