Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Бізнеса у лікарнях може стати більше

23 серпня 2018, 17:28
150
0
Реклама

Міністерство охорони здоров'я планує до кінця року визначити пілотні проекти в регіонах, що могли б допомогти виробити механізм державно-приватного партнерства для розвитку галузі.

Для цього була створена робоча група, до якої, окрім фахівців МОЗ, увійшли інвестиційні експерти Європейської економічної комісії ООН, Світового банку та ЄБРР. Спільно вони мають намір визначити види медичної допомоги та профілі медзакладів, що потребують залучення інвестицій приватного сектора. Потім планують розробити та надати закладам охорони здоров'я типові моделі співпраці з бізнес-сектором. Основний акцент планується зробити на модернізації обладнання у медзакладах.

Вже у вересні МОЗ має намір завершити підготовчу роботу і до кінця року визначити пілотні проекти у регіонах, після чого презентувати їх на розгляд інвесторів.

На сьогодні близько 50% проектів державно-приватного партнерства, які подаються на розгляд до Мінекономрозвитку, - це проекти у сфері охорони здоров'я, що свідчить про привабливість галузі для бізнесу та інвестицій.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини