Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Депутати продовжують «тішити» тютюнову галузь

12 вересня 2018, 08:10
195
0
Реклама

7 вересня група депутатів зареєструвала законопроект №9073, яким пропонується заборонити тютюнові вироби зі смаками і запахами фруктів, солодких спецій, ментолу тощо та запровадити санкції за порушення такої заборони. Ця ініціатива продовжує серію проектів, про які ми писали раніше.

За роздрібний продаж тютюнових виробів, що містять ароматизатори в будь-якому з їх компонентів (фільтри, упаковка, капсули або будь-які технічні особливості), які дозволяють модифікувати запах, смак або інтенсивность диму, пропонують штрафувати від 5 до 10 тис. грн. За імпорт або оптову реалізацію таких виробів планується штраф від 10 до 15 тис. грн, а за виробництво та введення в обіг - від 50 до 200 тис. грн.

Відповідні зміни планується внести в Закон «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення».

***

Нагадаємо, що в ІПС ЛІГА:ЗАКОН міститься багато аналітичних матеріалів, присвячених окремим аспектам виробництва та реалізації тютюнових виробів. Наприклад, в розділі «Ситуації для бізнесу» можна прочитати про «Підакцизний товар «Тютюнові вироби, тютюн і промислові замінники тютюну»: регулювання виробництва та реалізації».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини