Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінюст запровадив черговий антирейдерський механізм

18 вересня 2018, 16:55
204
0
Реклама

Міністерство юстиції запровадило механізм, який на технічному рівні не дозволяє реєстратору вчиняти реєстраційні дії за межами своєї області. Цей захід покликаний не допустити неправомірні реєстраційні дії під час переоформлення прав власності.

Заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова повідомила, що практика відключення реєстраторам доступу до реєстрів за порушення меж власної юрисдикції себе не виправдала, тож було прийняте рішення запровадити згаданий механізм.

У перспективі планується забезпечити обмін даними у автоматичному режимі між реєстрами Мін'юсту і Єдиним реєстром судових рішень, аби унеможливити внесення змін до реєстрів за підробленими судовими рішеннями.

***

Нагадаємо, що отримання інформації щодо зміни статусу нерухомого майна в онлайн-режимі дозволяє спеціальний сервіс SMS-МАЯК, запущений на технічній базі ЛІГА:ЗАКОН. У разі внесення змін у реєстрах нерухомості щодо того чи іншого майна замовник інформується SMS-повідомленням, електронним листом, а також повідомленням в кабінеті користувача.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини