Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держгеонадра анонсувала проведення аукціону з нафтогазовим ділянкам

24 вересня 2018, 17:28
203
0
Реклама

Державна служба геології та надр планує у жовтні-листопаді виставити на аукціон права надрокористування на двох ділянках, розташованих на шельфі Чорного моря (на підконтрольній території), які мають ресурси природного газу. Про це розповів т. в. о. голови служби Олег Кирилюк. Також він зазначив, що Мінприроди погодило такий продаж.

Йдеться про такі ділянки:

- «Прадніпровська» (площа -556 кв. км, запаси газу категорії С1 - 1 млрд куб. м, початкова ціна - 70 млн грн, вартість геологічної інформації - 422 млн грн);

- «Алібейська» (площа - 531 кв. км, запаси газу категорії С1- 1 млрд куб. м, початкова ціна - 66,8 млн грн, вартість геологічної інформації - 477 млн грн).

По 12 -14 іншим ділянкам уряд ще має прийняти рішення чи виставляти ці ділянки по механізму угод про розподіл продукції, чи погоджувати їх ввиставлення на аукціоні.

Нагадаємо, що 25 вересня відбудеться перший за тривалий час аукціон, на який виставляються нафтогазоносні площі. На ньому п'ять компаній позмагаються за спецдозвіл на користування надрами на Липовецькій газоконденсатній площі, три компанії - на Черницькій газоконденсатній площі (обидві Львівська обл.).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини