Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Відеофіксація порушень ПДР стане комплексною

4 жовтня 2018, 09:59
301
0
Реклама

03 жовтня Кабінет міністрів ухвалив зміни до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки та Перелік категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці. Таким чином, рішення щодо впровадження більш сучасних засобів вимірювальної техніки контролю безпеки дорожнього руху остаточно вступить в силу.

В затверджених змінах йдеться про засоби визначення просторово-часових координатів транспортних засобів та фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі. Відтепер вони використовуватимуться разом із засобами дистанційного контролю швидкості на дорогах (на сьогодні, це TruCAM та «Візир»).

Як ми писали раніше, прогалина у законодавстві щодо засобів фіксації порушників з прив'язкою до місця і часу не дозволяло здійснювати повноцінний контроль за дотриманням правил дорожнього руху, адже його результати легко оспорювались у суді.

Нагадаємо, що з 27 вересня діють нові правила паркування. Відтепер порушення правил зупинки, стоянки та паркування будуть фіксуватися також у режимі фото- та відеозйомки.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини