Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оператори можуть отримати додатковий захист від крадіжок устаткування

17 жовтня 2018, 11:05
131
0
Реклама

16 жовтня комітет ВР з питань інформатизації та зв'язку рекомендував прийняти за основу законопроект №8544 про посилення відповідальності за умисне пошкодження об'єктів телекомунікацій і про припинення незаконного збагачення через операції з металобрухтом.

Зокрема, пропонується ввести кримінальну відповідальність за умисне пошкодження об'єктів телекомунікацій, якщо ці дії могли призвести до порушення нормальної роботи цих об'єктів або спричинили небезпеку для життя людей. За такі дії планують карати штрафом, обмеженням волі або навіть позбавленням волі до трьох років. А в разі вчинення такого пошкодження повторно або за попередньою змовою групою осіб - до 10 років позбавлення волі.

Також офіційним пунктам прийому металобрухту загрожуватиме адміністративна відповідальність за прийом кабелів і проводів, іншого обладнання без документів, що підтверджують списання такого майна. Крім того, пропонується заборонити готівковий розрахунок за лом такого обладнання.

Цей законопроект був зареєстрований 3 липня.

***

Нагадаємо, що в ІПС ЛІГА:ЗАКОН містяться аналітичні матеріали, присвячені окремим аспектам ринку телекомунікацій. Наприклад, в розділі «Ситуації для бізнесу» можна прочитати про «Ринок телекомунікацій і радіочастотний ресурс».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини