Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держреєстраторів, що провинилися, відправлять на переекзаменування

25 жовтня 2018, 12:10
252
0
Реклама

24 жовтня Кабмін прийняв постанову про реалізацію експерименту з тестування кандидатів на посади держреєстраторів.

Згідно з представленим документом, визначення рівня компетентності в обов'язковому порядку пройдуть особи, які претендують на посаду державного реєстратора, а також держреєстратори, доступ яких до Реєстру майнових прав або Єдиного держреєстру був заблокований Мін'юстом. При цьому тестування по кожному з реєстрів буде проходити окремо.

Сам тест являє собою згенерований у випадковому порядку список зі 100 питань з варіантами відповідей. Для отримання сертифіката про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері держреєстрації необхідно правильно відповісти на 75% питань.

Наявність сертифіката є необхідною для призначення на посаду та відновлення доступу до реєстрів.

Проект розрахований на 2019-2020 роки. За його результатами Мін'юст представить звіт.

Як ми писали раніше, Міністерство юстиції запустило механізм, що технічно не дозволяє реєстратору здійснювати реєстраційні дії за межами своєї області.

***

Нагадаємо, що отримання інформації щодо зміни статусу нерухомого майна в онлайн-режимі дозволяє спеціальний сервіс SMS-МАЯК, запущений на технічній базі ЛІГА:ЗАКОН. У разі внесення змін у реєстрах нерухомості щодо того чи іншого майна замовник інформується SMS-повідомленням, електронним листом, а також повідомленням в кабінеті користувача.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини