Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

«ProZorro.Продажі» розширюється

2 листопада 2018, 11:38
184
0
Реклама

У Мінекономрозвитку повідомили, що ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції завершило подання документів та тестування для реалізації об'єктів малої приватизації та майна банків-банкрутів у системі державних аукціонів «ProZorro.Продажі».

За словами першого заступника міністра економрозвитку і торгівлі Максима Нефьодова СЕТАМ функціонує як авторизований майданчик «ProZorro.Продажі». Це дозволяє реєструвати учасників (як продавців, так і покупців державного і комунального майна), надавати послуги доступу до відкритих аукціонів, а також отримувати комісію в разі перемоги зареєстрованого в системі продавця. Йдеться як про продаж арештованого майна, так і про активи державних і комунальних підприємств. Основну ж цікавість у потенційних покупців, на думку гендиректора СЕТАМ Віктора Вишньова, повинні викликати майно банків-банкрутів та об'єкти малої приватизації.

Система «ProZorro.Продажі» має дворівневу модель, в якій держава контролює базу даних, де відбуваються аукціони, до якої підключені акредитовані майданчики (близько 30 на сьогодні), що забезпечують сервіс. Ця модель надає вільний доступ до всієї інформації про продаж державного майна.

OpenMarket (ДП «СЕТАМ») з 2014 року забезпечує реалізацію майна через інтернет. На сьогодні кількість користувачів у системі складає понад 55 тисяч, що є найбільшим показником серед електронних майданчиків. Сума проданих активів складає майже 7 млрд грн.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини