Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Апеляційна палата по об’єктах інтелектуальної власності працюватиме по-новому

8 листопада 2018, 16:05
269
0
Реклама

Мінекономрозвитку оприлюднило проект наказу, яким затверджується регламент його Апеляційної палати. У документі викладені порядок розгляду заперечень проти рішень щодо набуття прав на об'єкти інтелектуальної власності, порядок організаційно-технічного забезпечення діяльності та ін. Чинний регламент був затверджений наказом Міносвіти і науки від 15.09.2003 року №622.

Запропоновані зміни осучаснюють процедуру розгляду заперечень: передбачається можливість спілкування з Апеляційною палатою в електронному вигляді, введення аудіо- та відеозапису апеляційного засідання, проведення засідань у режимі відео конференцій. Також вдосконалюються підходи до оцінювання доказів, у тому числі електронних, до забезпечення представництва, затвердження рішень Апеляційної палати та їх оприлюднення.

Проект передбачає можливість письмового провадження за клопотанням усіх сторін або у разі їх відсутності під час апеляційного засідання. Про рішення палати апелянт може бути повідомлений тільки електронною поштою.

Як ми писали раніше, Мінекономрозвитку оприлюднило звіт про результати роботи Апеляційної палати у період з 1 червня 2017 року по 1 листопада 2018 року. Так, з 2325 рішень про відмову в наданні правової охорони на об'єкти інтелектуальної власності: винаходи, корисні моделі та знаки для товарів і послуг, до Апеляційної палати за цей період надійшло 115 заперечень, що складає 4,7% від загальної кількості рішень про відмову, тоді як у судах було оскаржено тільки 0,4%.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини