Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Система автоматизованого контролю декларацій поповнилась новими базами

29 листопада 2018, 08:35
243
0
Реклама

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Мангул повідомив, що на сьогодні агентство має можливість автоматизованого обміну даними з 12 реєстрами та базами даних. Очікується, що 13-й реєстр буде підключено до кінця місяця.

Таким чином, для повноцінної роботи системи логічного та арифметичного контролю декларацій Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, лишається налагодити зв'язок із трьома реєстрами, доступ до яких можливий тільки після прийняття відповідного закону.

Йдеться про законопроект №7276, який повинен забезпечити доступ НАЗК до усіх необхідних інформаційних масивів Мін'юсту.

Як ми писали раніше, у НАЗК затвердили правила, згідно яких кожній декларації присвоюватиметься рейтинг ризику. Такий показник відображатиме ступінь невідповідності відомостей в декларації та наявні в ній ризики, залежно від яких система визначатиме доцільність та обґрунтованість проведення повної перевірки конкретної декларації. За словами очільника НАЗК також було затверджено зміни до Порядку повних перевірок, які дозволяють запровадити цю систему верифікації.

Нагадаємо, що 16 жовтня набув чинності наказ Мінфіну від 31.08.2018 №727 «Про затвердження Змін до Порядку надання ДФС України інформації з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про доходи фізичних осіб на запити НАЗК».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини