Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Підстанції та електричні мережі можна буде отримати безкоштовно

26 грудня 2018, 08:34
548
0
Реклама

Уряд підтримав розроблений Мінекономрозвитку законопроект, який спрощує правила передачі деяких об'єктів з державної у комунальну власність.

Передбачено зміни до Закону «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», якими держпідприємству дозволятиметься передавати у комунальну власність майно без отримання дозволу Кабміну. Йдеться про об'єкти житлового фонду: гуртожитки, житлові комплекси та їх частини, - а також інші об'єкти соціальної інфраструктури: навчальні заклади, заклади культури (крім кінотеатрів), фізичної культури та спорту, охорони здоров'я (крім санаторіїв, профілакторіїв, будинків відпочинку та аптек), соціального забезпечення, дитячі оздоровчі табори, Для спрощення процедури ці об'єкти повинні перебувати у повному господарському віданні чи оперативному управлінні державних підприємств.

Також, пропонується доповнити перелік об'єктів, що можуть безоплатно передаватись з державної в комунальну власність об'єктами інженерної інфраструктури електроенергетики (це, зокрема, трансформаторні підстанції та електричні мережі). Таке рішення, наприклад, дозволить уникнути ситуацій, коли житловий фонд, що передається у комунальну власність, отримує електроенергію від трансформаторної підстанції, яка належить іншому органу управління державним майном.

***

Нагадаємо, що можливість оперативного відстеження змін в реєстрі нерухомості надає сервіс SMS-МАЯК. З його допомогою про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися SMS-повідомленням, електронним листом, а також повідомленням в кабінеті користувача.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини