Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Посилено контроль виконання приватизаційних договорів

26 грудня 2018, 09:05
263
0
Реклама

Вступили в силу чотири накази ФДМУ, які ввели нові порядки виконання важливих процедур, пов'язаних з контролем результатів приватизації.

Зокрема, введено в дію Порядок контролю за виконанням умов договорів. Тепер факт недопуску працівників органів приватизації чітко фіксується, встановлена відповідальність за достовірність поданих документів власником майна і визначена нова норма щодо перевірки виконання умов договорів купівлі-продажу об'єктів незавершеного будівництва.

Введено в дію новий Порядок повернення об'єкта приватизації у державну (комунальну) власність. Тепер можливе повернення в добровільному або примусовому порядку і чітко прописано, як визначається величина нанесеного збитку і проводиться оцінка майна, яке повертається.

Також почали працювати Порядок надання органами приватизації згоди на подальше відчуження, передачу в заставу або внесення до статутного капіталу господарського товариства об'єктів приватизації, обтяжених зобов'язаннями їх власників перед державою (територіальною громадою) і Порядок оскарження результатів перевірки виконання умов договору купівлі-продажу об'єкта приватизації в органі приватизації.

За словами в.о. голови ФДМУ Віталія Трубарова, в 2018 році розпочато роботу по розірванню 26 договорів купівлі-продажу, 19 з яких - це об'єкти незавершеного будівництва. Протягом року в державну власність повернуто 10 об'єктів, які повторно виставлені на продаж. Перелік же об'єктів, щодо яких здійснюється робота по розірванню договорів купівлі-продажу, включет 121 об'єкт, з яких: 11 - пакети акцій акціонерних товариств, 16 - єдині майнові комплекси та 94 - об'єкти незавершеного будівництва.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини