Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Воєнний стан продовжувати не стали

26 грудня 2018, 16:31
289
0
Реклама

Сьогодні, 26 грудня, о 14:00 повинна було бути припинена дія воєнного стану, запровадженого у 10 областях. На засіданні РНБО Президент Петро Порошенко оголосив про його припинення. При цьому він наголосив, що попри місяць дії стану, без пекова ситуація суттєво не змінилась.

Стосується це, насамперед, продовженню концентрації важкого озброєння в районі Луганська, нарощуванню військової присутності РФ в Азовському морі. Основною ж причиною непродовження воєнного стану Презедент назвав небажання переносити вибори.

У той же час, за словами Порошенка, за час воєнного стану проведені заходи із підвищення боєздатності армії, зокрема робота зі скорочення термінів бойового злагодження.

Із припиненням воєнного стану можуть бути залишені в силі окремі без пекові заходи на кордоні: відповідне доручення Президент дав голові Держприкордонслужби. Йдеться, швидше за все, про посилений контроль в'їзду на територію України громадян РФ. Також Петро Порошенко відмітив, що в областях, де був введений воєнний стан, на 26% знизилась злочинність, більше було виявлено зброї і осіб, що вчинили злочини. Він також виявив жаль, що попри докладені зусилля не вдалося звільнити захоплених росіянами українських моряків.

Нагадаємо, що воєнний стан в 10 областях України на 30 днів було введено 26 листопада Указом Президента у відповідь на агресію РФ в Чорному морі.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини