Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Заявки для отримання спецдозволу на надра можна перевірити онлайн

27.02.2019, 17:15
321
0

Повна інформація за заявками доступна на сайті Держгеонадр
Повна інформація за заявками доступна на сайті Держгеонадр

Тепер контролювати стан розгляду заявок на отримання спецдозволу на користування надрами можна онлайн на сайті Держгеонадр (розділ "Надрокористування").

Заявки розміщуються в електронній системі починаючи з січня 2019 року. Інформація про реєстрацію документів оновлюється кожні 3 дні, а кожні 10 днів оновлюється інформація про стан розгляду заявок.

Надрокористувачі, а також будь-які зацікавлені особи можуть у відкритому доступі відстежити заявки за датами їх реєстрації та побачити номер вхідного документа та від кого він надійшов.

У Держгеонадра зазначили, що нова система контролю за обробкою дозвільних документів відповідає кращим світовим зразкам та сприятиме прозорості цього процесу та покращенню інвестиційного клімату в Україні.

Нагадаємо, розрахунок вартості спецдозволів на надра здійснюватиметься по-новому.

Розмір збору за надання спецдозволів на користування надрами, а також ставки рентної плати за користування надрами доступні у модулі "Довідники", який входить до складу Інформаційно-правових систем "ЛІГА:ЗАКОН".

***

До 20 березня 2019 при одночасній купівлі сервісів CONTR AGENT і VERDICTUM (інноваційна система аналізу судової практики) діє знижка 30 %. CONTR AGENT є зручним сервісом для перевірки та моніторингу контрагентів, а з допомогою VERDICTUM ви зможете швидко зібрати релевантні судові рішення з будь-якого питання.


Увійдіть, щоб залишити коментар