Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Роботодавець не сплачує аліменти працівника з нарахованих сум лікарняних

20 березня 2019, 15:00
1668
0
Реклама

Страхові кошти, у тому числі допомога з тимчасової втрати працездатності, зараховані Фондом соціального страхування на окремий рахунок роботодавця для виплати працівнику, не можуть бути спрямовані на виплату аліментів. Про це нагадали у Фонді.

Такі кошти можуть бути використані роботодавцем виключно на надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам. Вони не можуть бути спрямовані на задоволення вимог кредиторів, на стягнення на підставі виконавчих та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до закону.

Стягнення аліментів здійснюється з суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, яка виплачена працівнику.

***

Раніше ми писали про те, що в Україні збільшився розмір лікарняних виплат.

Перевірити вашу компанію та своїх контрагентів можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

***

Центр професійної освіти АКАДЕМІЯ ЛІГА:ЗАКОН надає професійну інформаційно-освітню підтримку бізнесменам, працівникам юридичних та фінансових служб. Для цього в АКАМЕМІЇ постійно проводяться практикуми, семінари, круглі столи, онлайн-конференції та вебінари з відомими спікерами-практиками. Наприклад, 4 квітня 2019 буде проведено практикум на тему: «Перевірки Держпраці-2019. Очікування і підготовка підприємств. Нововведення і судова практика».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини