Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ЖКГ

Оприлюднено реєстр управителів багатоквартирних будинків

25 червня 2019, 14:00
3959
1
Реклама

На сайті Мінрегіону опубліковано реєстр осіб, які пройшли професійну атестацію за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Атестацію запроваджено відповідно до закону «Про житлово-комунальні послуги».

28 листопада 2018 року Урядом було прийнято постанову №1010 «Деякі питання професійної атестації за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)». Якою затверджено "Порядок здійснення професійної атестації за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)" та критерії, яким повинні відповідати підприємства, установи, організації, що здійснюють професійну атестацію за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Хто здійснює сертифікацію управителів будинку?

ЇЇ можуть здійснювати підприємства, установи, організації, акредитовані Національним агентством з акредитації України на відповідність вимогам міжнародних та національних стандартів, які регламентують діяльність органів із сертифікації персоналу.

Перелік органів з сертифікації персоналу, акредитованих на відповідність вимогам розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства з акредитації України у розділі «Реєстр акредитованих ООВ».

Читайте також: мешканці багатоквартирних будинків можуть не платити за неякісне прибирання.

В Україні запустили бота-бухгалтера Repor Tax для ФОП, який вміє розраховувати та сплачувати податки, а також подавати звітність до держорганів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини