Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Як повернути гроші за квитки на поїзд (інфографіка)

5.08.2019, 10:06
5843
0

Іноді плани змінюються і придбані заздалегідь квитки потрібно здавати або міняти на інші дати. Скільки грошей можна повернути після здачі білета?
Іноді плани змінюються і придбані заздалегідь квитки потрібно здавати або міняти на інші дати. Скільки грошей можна повернути після здачі білета?

Укрзалізниця нагадала про правила повернення квитків.

Якщо ви здаєте квиток на поїзд не менше, ніж за добу до відправлення поїзда, вартість квитка та плацкарти повертається в повному обсязі за винятком комісійної збору за операцію повернення - 22 грн, комісійного збору - 22 грн та інших зборів - приблизно 8 грн. Зазвичай комісія за повернення квитка становить близько 50 грн.

У період часу, менш ніж за 24 і більше ніж за 9 годин до відправлення поїзда, повертається повна вартість квитка та 50% вартості плацкарти.

Якщо ви здаєте квиток менш, ніж за 9 годин до відправлення, вартість плацкарти не повертається, а вартість квитка виплачується повністю.

Якщо ви запізнилися і здаєте квиток протягом 1 години після відправлення поїзда, вам повернуть 10% вартості квитка та плацкарти, в інших випадках вартість квитка не повертається.

Зверніть увагу! Вартість проїзду на залізничному транспорті складається з декількох частин. Це вартість квитка, плацкарти та різноманітні збори і послуги (чай, білизна). Плацкарта - це вартість місця у вагоні. Квиток - вартість проїзду в поїзді.

Якщо ви надаєте перевагу подорожам літаком, читайте нашу статтю про те, в якому випадку можна отримати компенсацію за затримку рейсу.

Читайте також: Туроператорів зобов'язали забезпечити туристам фінансові гарантії

На Платформі ЛІГА:ЗАКОН з'явився новий сервіс - Національний юридичний каталог України. Сервіс створений для самозайнятих і корпоративних юристів, а також для тих, хто хоче отримати юридичні послуги.


Увійдіть, щоб залишити коментар