Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як перевірити номер свого рахунку IBAN

7 серпня 2019, 11:35
242917
2
Реклама

Щоб дізнатися реквізити рахунку у Приват Банку, потрібно увійти в мобільний додаток «Приват24», перейти по кнопці додаткові послуги, де вибрати розділ «Реквізити». Новий номер відобразиться при запиті реквізитів для поповнення карти у відділеннях сторонніх банків.

Про те, як буде виглядати рахунок і які реквізити до нього додадуться, ми писали раніше.

Аналогічна інформація відобразиться і в веб-версії Приват24. Дані можна виявити в розділі «Всі послуги/Переклади/Реквізити для міжнародних платежів (SWIFT)». Після чого також вибрати пункт «Готівкою в інших українських банках».

Аналогічну інформацію можуть отримати клієнти Альфа-Банку в мобільному додатку «Альфа-Банк». Тут достатньо клікнути на зображення потрібної карти і в меню вибрати пункт «Реквізити». До речі, ця фінустанова на своєму сайті запустила генератор IBAN. Він дозволяє вбити свій нинішній номер рахунку і відразу ж отримати новий.

Підтвердили привласнення інтернаціональних номерів всім клієнтам і в Ощадбанку. Власники рахунків в цій фінустанові також можуть уточнити IBAN-рахунок в додатку Ощад 24/7.

Читайте також: НБУ розробив правила використання QR-коду для переказу коштів.

Втім, поки відчути всі переваги новинки не можуть навіть клієнти «прогресивних» фінустанов. При ініціації платежу за реквізитами, після введення номера рахунку IBAN система все одно просить ввести повний набір старих реквізитів. Це пов'язано з затвердженим в НБУ перехідним періодом. З 1 листопада, коли банківська система країни повністю перейде на використання міжнародного стандарту, будуть оновлені і алгоритми оплати.

Читайте також: Як досягти стійкості економічного розвитку - рецепт Мінфіну

Спробуйте скористатися ботом-бухгалтером ReporTax для ФОП, який вміє розраховувати і сплачувати податки, а також подавати звітність до держорганів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини