Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Введення в дію Кодексу про банкрутство можуть відкласти до 2020 ріку

11 жовтня 2019, 09:50
977
0
Реклама

Верховній Раді запропонували відтермінувати введення в дію Кодексу з процедур банкрутства. Відповідні законопроекти №2131 і №2131-1 включено до порядку денного сесії ВР.

Проектом №2131 від політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" запропонували перенести дату введення в дію Кодексу з 21 жовтня 2019 на 1 вересня 2020 року, а проектом №2131-1 від партії "Слуга народу" на 1 січня 2020 року.

Також законопроектом №2131-1 запропоновано відтермінувати дату створення електронної торгової системи і авторизації електронних майданчиків до 1 листопада 2019. Детальніше про те, як і коли запрацюють електронні аукціони ми писали раніше.

Депутати "Слуги народу" пояснюють свою законодавчу ініціативу відсутністю чітких критеріїв відкриття провадження у справі про банкрутство, а також безліччю процесуальних пропусків у Кодексі, складною процедурою банкрутства фізичних осіб, посиленням тиску на діяльність арбітражних керуючих та ін.

Введення в дію Кодексу пропонують відтермінувати з метою створення робочої групи при Мін'юсті, яка забезпечить доопрацювання Кодексу з урахуванням зауважень спільноти арбітражних керуючих, суддів, фахівців у сфері банкрутства, коментарів та пропозицій головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України для недопущення порушення норм Конституції і законів України і створення ефективної процедури банкрутства.

Нагадаємо, Кодекс з процедур банкрутства почне діяти 21 жовтня. Одне з важливих нововведень - банкрутство фізичних осіб. Читайте про це детальніше тут.

Вам також буде цікаво:

Що потрібно знати про Кодекс з процедур банкрутства?

Кодекс з процедур банкрутства: загальна характеристика та приховані нюанси

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини