Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Скорочення суддів ВС, цифровізація будівництва та зміни до Податкового кодексу: порядок денний ВР на сьогодні

16 жовтня 2019, 09:35
5506
0
Реклама

Сьогодні, 16 жовтня, народні депутати продовжать розгляд правок до законопроекту №1008, яким запропоновано скоротити склад Верховного Суду та оновити порядок формування ВККС.

Потім, згідно порядку денного, планується скасувати виплати депутатам за прогули (проект №1035-2), обмежити кількість депутатських запитів (проект №1036-1), а також запровадити електронний документообіг Раді (проект №1044-1). Крім того, в другому читанні буде розглянуто проект №0906, яким запропоновано забезпечити сумісність ВСУ зі збройними силами країн НАТО, а також законопроект № 1081 про діджиталізацію адміністративних послуг у сфері будівництва. 

Потім нардепи перейдуть до першого читання законопроектів:

№1067 - про дерегуляцію у сфері господарської діяльності, обрання належних інструментів державного регулювання доступу до ринків;

№1209, №1209-1 і №1210, №1210-1, які пропонують впровадити оподаткування експортних операцій, виключити з Податкового кодексу положення про особисту відповідальність податкових інспекторів, збільшити штрафні санкції за порушення строків реєстрації податкових накладних і передбачити оподаткування курсових різниць.

Що потрібно знати про законопроект №1210 і як на нього реагує бізнес.

У першому читанні також будуть розглянуті проекти № 1152 і 1152-1 про посилення кримінальної відповідальність за фальсифікацію ліків та № 2161, про удосконалення роботи прикордонної служби.

Слідкуйте за оновленнями в модулі "Законопроекти" інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН. Тестовим доступом до продуктів ІПС ЛІГА:ЗАКОН можна скористатися тут

Читайте також:

Федерація роботодавців розкритикувала проект змін до Податкового кодексу

Бізнес проти передчасних рішень в модернізації податкових правил

Дізнатися чи потрапила ваша компанія до графіку планових перевірок державних органів нагляду і контролю можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини