Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН надав безкоштовний доступ до моніторингу бізнесу

16 жовтня 2019, 14:08
3579
0
Автор:
Реклама

З 16 жовтня CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН надав українцям можливість безкоштовного моніторингу 10 компаній чи ФОП для завчасного попередження про можливі зміни у їх бізнесі. Дана інформація надходитиме на електронну пошту. Також користувач зможе не лише відслідковувати зміни, а й переглядати 3 досьє безкоштовно.

Що можна моніторити?

  • Реєстраційні зміни в компанії (зміна керівного складу, засновників та бенефіціарів, адреси, розміру статутного капіталу, КВЕД)

  • Юридичний стан компанії

  • Початок процедури банкрутства

  • Інформацію щодо судових рішень

Моніторинг дає можливість захистити себе та бізнес від незаконних дій третіх осіб. Наприклад, від корпоративного рейдерства. Якщо без відома одного з засновників була подана заява на зміну його частки у статутному капіталі компанії, або ж усунення його зі складу засновників. Завдяки моніторингу ви зможете бути в курсі поточної ситуації та, у разі подібних ситуацій, вчасно відреагувати на подібні несанкціоновані дії.

Як поставити компанію на моніторинг?

1. Зареєструватися на сайті.

2. Знайти досьє необхідного контрагента за назвою компанії, ПІБ директора, кодом ЄДРПОУ або ПІБ/ІПН ФОПа.

3. Обрати опцію «Моніторинг».

4. Отримувати сповіщення на електронну пошту.

Досьє юридичної особи в системі CONTR AGENT

Розділ «Моніторинг» в системі CONTR AGENT


Система CONTR AGENT дає можливість у режимі 24/7 дізнатися про будь-яку компанію України. Інформація про 6,5 млн компаній та ФОПів автоматично надходить з державних реєстрів та відкритих джерел. Надає доступ до історичних даних компанії, держзакупівель, фінансової аналітики та багато іншого. Система миттєво аналізує досьє і вказує наявність ризик-факторів у контрагента, а також дає можливість будувати точні зв'язки компанії з іншими юридичними особами.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини