Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Повідомив про хабар - отримай 10%, діджиталізация будівництва та очищення ринку від контрафакту: що сьогодні розглянуть в Раді

17 жовтня 2019, 10:00
395
0
Реклама

Сьогодні, 17 жовтня, народні депутати почнуть ранкове засідання з розгляду в другому читанні законопроекту №1010 про викривачів корупції. Проектом запропоновано платити викривачам 10% від суми хабаря.

Потім, згідно порядку денного, планується розглянути в другому читанні законопроект № 1081 про диджиталізацію адміністративних послуг у сфері будівництва, №1061 про аудит безпеки доріг, №1231 - про контроль держвиплат та №1230 - про очищення внутрішнього ринку від контрафактної продукції. Також будуть розглянуті проекти №1036-1 про розміщення депутатських запитів на сайті Верховної Ради і №1044-1, про введення електронного документообігу в Раді.

Потім нардепи перейдуть до першого читання законопроектів:

№1067 - про дерегуляцію у сфері господарської діяльності, обрання належних інструментів державного регулювання доступу до ринків;

№2116 - про зміну правового статусу ДБР: Бюро може стати державним правоохоронним органом.

№1209, №1209-1 і №1210, №1210-1, які пропонують впровадити оподаткування експортних операцій, виключити з Податкового кодексу положення про особисту відповідальність податкових інспекторів, збільшити штрафні санкції за порушення строків реєстрації податкових накладних і передбачити оподаткування курсових різниць.

Що потрібно знати про законопроект №1210 і як на нього реагує бізнес.

У першому читанні також будуть розглянуті проекти № 1152 і 1152-1 про посилення кримінальної відповідальність за фальсифікацію ліків та № 2161, про удосконалення роботи прикордонної служби.

Порядок денний містить ще проекти про мораторій на суцільну вирубку лісів, поводження з небезпечними відходами та про держрегулювання в сфері миючих засобів.

Слідкуйте за оновленнями в модулі "Законопроекти" інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН. Тестовим доступом до продуктів ІПС ЛІГА:ЗАКОН можна скористатися тут

Читайте також:

Федерація роботодавців розкритикувала проект змін до Податкового кодексу

Бізнес проти передчасних рішень в модернізації податкових правил

Дізнатися чи потрапила ваша компанія до графіку планових перевірок державних органів нагляду і контролю можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини