Сьогодні, 17 жовтня, народні депутати почнуть ранкове засідання з розгляду в другому читанні законопроекту №1010 про викривачів корупції. Проектом запропоновано платити викривачам 10% від суми хабаря.
Потім, згідно порядку денного, планується розглянути в другому читанні законопроект № 1081 про диджиталізацію адміністративних послуг у сфері будівництва, №1061 про аудит безпеки доріг, №1231 - про контроль держвиплат та №1230 - про очищення внутрішнього ринку від контрафактної продукції. Також будуть розглянуті проекти №1036-1 про розміщення депутатських запитів на сайті Верховної Ради і №1044-1, про введення електронного документообігу в Раді.
Потім нардепи перейдуть до першого читання законопроектів:
№1067 - про дерегуляцію у сфері господарської діяльності, обрання належних інструментів державного регулювання доступу до ринків;
№2116 - про зміну правового статусу ДБР: Бюро може стати державним правоохоронним органом.
№1209, №1209-1 і №1210, №1210-1, які пропонують впровадити оподаткування експортних операцій, виключити з Податкового кодексу положення про особисту відповідальність податкових інспекторів, збільшити штрафні санкції за порушення строків реєстрації податкових накладних і передбачити оподаткування курсових різниць.
Що потрібно знати про законопроект №1210 і як на нього реагує бізнес.
У першому читанні також будуть розглянуті проекти № 1152 і 1152-1 про посилення кримінальної відповідальність за фальсифікацію ліків та № 2161, про удосконалення роботи прикордонної служби.
Порядок денний містить ще проекти про мораторій на суцільну вирубку лісів, поводження з небезпечними відходами та про держрегулювання в сфері миючих засобів.
Слідкуйте за оновленнями в модулі "Законопроекти" інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН. Тестовим доступом до продуктів ІПС ЛІГА:ЗАКОН можна скористатися тут
Читайте також:
Федерація роботодавців розкритикувала проект змін до Податкового кодексу
Бізнес проти передчасних рішень в модернізації податкових правил
Дізнатися чи потрапила ваша компанія до графіку планових перевірок державних органів нагляду і контролю можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.