Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Києві другий рік поспіль пройде премія бізнес-леді «Створено жінками-2020»

14 листопада 2019, 15:28
1042
0
Реклама

Конкурс «Створено жінками-2020» створений за ініціативи комітету бізнес-леді Франко-української торгово-промислової палати (CCIFU), до якого входять жінки, що займають посаду директора або є членами Комітету директорів французьких компаній в Україні.

Цей проект має некомерційну мету - підтримати жіноче підприємництво в Україні та винагородити проект бізнесу, який слугує розвитку України.

Початок прийому заявок розпочнеться 25 листопада та триватиме до 7 лютого 2020 року, а церемонія вручення премій проходитиме 18 березня.

Конкурс відкритий для всіх жінок-підприємців незалежно від віку і сфери бізнес-діяльності, які протягом трьох останніх років заснували власну компанію в Україні. Кандидати зможуть надсилати документи до Французько-української торгово-промислової палати, професійне журі на чолі з послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном визначить фіналістів та переможницю, а 18 березня відбудеться церемонія її нагородження.

Перевагу надаватимуть проектам, що сконцентровані на інноваціях, наукових дослідженнях та розробках, інформаційних та комунікаційних технологіях.

Детально з умовами конкурсу можна буде ознайомитися на сайті Французько-української торгово-промислової палати в розділі "Премія "Створено жінками".

Про все це розповіли на прес-конференції, за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена, директора CCIFU Мода Жозефа, президента CCIFU Жана-Поля Пьотровскі, заступника голови Комітету, голови підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов'язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Марини Бардіної та інших.

Посол Франції в Україні зазначив, що питання рівності жінок і чоловіків було піднесено президентом Франції Емануелем Макроном до рівня великого національного завдання п'ятиріччя і протягом останніх півтора року було проведено численні заходи для його реалізації.

Франція проводить активну політику фемінізації керівних ланок управління бізнесом. Наразі близько 40% підприємств у країні створюються з ініціативи жінок або жінками.

В Україні французькі компанії докладають зусиль, щоб просувати талант жінок у підприємництві і дедалі частіше довіряють їм управлінські посади.

Нагадаємо, що Французько-українська торгово-промислова палата (CCIFU) створила комітет бізнес-леді, до якого входять жінки, що займають посаду директора або є підприємцями серед компаній-членів палати. Цей комітет має на меті стати платформою для дискусій та обміну досвідом, особливо стосовно ролі жінки.

Також вам може бути цікаво:

Українсько-чеський бізнес-форум

Вебінар про розвиток юридичного бізнесу від ЛІГА:ЗАКОН

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини