Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У 2020 році перевірять понад 32 тисячі підприємств

18 листопада 2019, 13:30
6348
0
Реклама

Державна регуляторна служба України наказом від 15.11.2019 №196 затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік. Про це повідомляє прес-центр ДРС.

Нагадаємо, що дізнатись про потрапляння компанії до графіка планових перевірок державних органів нагляду та контролю можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, сервіс дозволяє перевірити інформацію щодо сплати податків вашими контрагентами та можливе їх включення до санкційних списків України, ЄС, США та інших країн. Сервіс можна протестувати.

Підставою для проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) є внесення одного й того самого суб'єкта господарювання до планів перевірок різних органів державного нагляду.

Комплексний плановий захід проводиться один раз на рік, а усі контролюючі органи, які запланували перевірити даного суб'єкта господарювання, можуть його перевірити виключно у строки, встановлені Планом здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік.

З планами-графіками перевірок органів держнагляду можна ознайомитись у модулі «Мистецтво оборони» ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Модуль також містить практичні рекомендації щодо підготовки до перевірок контролюючих органів, алгоритми дій у разі перевірок, відповіді на запитання про перевірки. Отримати тестовий доступ до ІПС можна за посиланням

Читайте також:

Трудові ризики роботодавців: Держпраці та інші тренди

ТОП-5 судових рішень у сфері захисту бізнесу

Як захистити бізнес у наші дні: поради юристів для CEO та власників компаній

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини