Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Міжбанківські платежі можна буде проводити в будь-який час доби

22 листопада 2019, 15:15
1738
0
Реклама

З квітня 2020 року планується перехід системи електронних платежів Національного банку (СЕП) на розширений регламент роботи. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«СЕП буде доступна для проведення міжбанківських платежів 23 години на добу 7 днів на тиждень (23/7) з урахуванням технологічної перерви на годину при переході на новий банківський день», - сказано в повідомленні регулятора.

У НБУ уточнили, що робота СЕП в режимі 23/7 стане першим етапом для переходу на цілодобовий режим роботи.

Цілодобовий розрахунок з технічною перервою на 1 годину на добу за інформацією регулятора буде доступний вже у ІІ кварталі 2020 року, а повністю безперервно система запрацює вже до кінця весни наступного року.

З цією метою НБУ розробив і пропонує для громадського обговорення проект постанови "Про затвердження Змін до Інструкції про міжбанківський переказ коштів в Україні в національній валюті". Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 24 грудня.

Поки що СЕП приймає міжбанківські платежі з 8.30 до 19.00 в робочі дні і не функціонує в святкові і вихідні дні.

Розвивайте ваш юридичний бізнес онлайн - створіть або поновіть профіль в Національному професійному юридичному каталозі Liga:BOOK

Читайте також:

У розрахункових документах більше не потрібно буде вказувати один з реквізитів

Ставки єдиного податку та ЄСВ на 2020 рік

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі важливих змін для бізнесу в Україні, а також на розсилку та отримуйте щотижневий дайджест найважливіших ділових новин!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини