Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Vodafone Україна продають за $734 млн

25 листопада 2019, 15:45
3832
0
Реклама

Міжнародна група компаній NEQSOL Holding оголосила про підписання компанією ТОВ Telco Solutions and Investments (є підконтрольною телекомунікаційній компанії ТОВ Bakcell, що входить до міжнародної групи компаній NEQSOL Holding) угоди з ПАТ «МТС» про продаж її телекомунікаційного бізнесу в Україні.

В рамках угоди, МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto Holding S.a.r.l. (Люксембург) продає 100% частку в компанії Preludium BV (Нідерланди), що є єдиним акціонером ПрАТ «ВФ Україна», за $734 мільйони, в тому числі з урахуванням відтермінованого платежу на суму близько $84 мільйонів.

Придбання телекомунікаційної компанії в Україні фінансуватиметься переважно за рахунок ресурсів від міжнародних фінансових структур.

«З придбанням Vodafone Україна, другого на ринку України телекомунікаційного оператора, ми продовжуємо стратегію розширення міжнародної присутності та виходу на нові ринки компаній, що входять в групу компаній NEQSOL Holding. Телекомунікаційна галузь є одним із пріоритетних напрямів роботи нашої групи, тому ми постійно інвестуємо в інноваційні та надійні телекомунікаційні рішення, - прокоментував Юсиф Джаббаров, СЕО NEQSOL Holding. - Стан бізнесу, темпи зростання та ефективність діяльності Vodafone Україна є надійним підґрунтям для подальшого розвитку. Тому ми готові інвестувати, щоб далі впроваджувати інновації й передові технології в Україні».

Зміна власника не вплине на операційну діяльність Vodafone Україна. Компанія продовжить надавати послуги під брендом Vodafone і надалі виконуватиме всі зобов'язання перед співробітниками, клієнтами та партнерами.

Перевірте ваших українських партнерів і контрагентів за допомогою тестового доступу в сервіс CONTR AGENT.

Довідка про групу компаній NEQSOL Holding

Діяльність групи компаній NEQSOL Holding охоплює нафтогазову, телекомунікаційну, високотехнологічну та будівельну галузі. Група компаній здійснює діяльність в таких країнах, як Сполучене Королівство, США, Туреччина, Азербайджан, Казахстан, ОАЕ, Бангладеш та інші.

Група розпочала діяльність у нафтогазовій галузі на початку 1990-х років. На сьогодні до складу групи компаній NEQSOL Holding входять зареєстровані у Сполученому Королівстві Nobel Oil Services (UK) Limited і Nobel Oil E & P (UK) Limited (торговельна назва Nobel Upstream). Володіючи часткою в різних нафтогазових родовищах, географія діяльності Nobel Upstream з головним офісом у Лондоні охоплює Сполучене Королівство, США та Азербайджан. Дочірні компанії Nobel Oil Services (UK) Limited здійснюють діяльність у таких країнах, як Азербайджан, Туреччина, Казахстан і Бангладеш. Група створила спільні компанії з такими міжнародними компаніями, як KCA Deutag, Wood Group та інші.

Група увійшла в телекомунікаційну галузь на початку 2000-х років. Компанії, що входять у групу, надають послуги мобільного зв'язку, міжнародного транзиту і продажу оптового інтернету, послуги з виділених ліній, послуги дата центру та інші. Група інвестує в проекти з метою створення Цифрового Шовкового Шляху між Європою і Азією.

На початку 2010-х років група вийшла на будівельний ринок. Компанія Norm є найбільшим виробником цементу в усьому Кавказькому регіоні. Група інвестувала у високотехнологічні стартап-проекти та компанії, що надають інноваційні рішення та послуги на різних ринках.

Ви можете подивитися на свій бізнес очима податківців через сервіс Liga:Report, який допоможе вчасно отримувати інформацію про наявну заборгованість, штрафи, пеню, податкову переплату в тій системі, де ви працюєте, контролювати успішність сплати податків, а також ефективно взаємодіяти з податківцями.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини