Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЖКГ

Що робити, коли температура опалення занадто низька?

3 грудня 2019, 11:11
18986
3
Реклама

На Офіційному порталі Києва розмістили інструкцію для жителів багатоквартирних будинків, в чиїх оселях температура повітря опускається нижче показників, визначених нормами постанов Кабміну №630 і №151.

Так, температура повітря в житлових приміщеннях повинна бути не нижче 18°C, а в кутових кімнатах - не нижче 20°C.

Виняток може становити відхилення від цієї норми 1 раз в місяць не більше ніж на 12 годин. У всіх інших випадках споживачі ЖКП можуть розраховувати на перерахунок плати за опалення.

Правила перерахунку плати за опалення:

- перерахунок проводиться тільки в тому випадку, якщо у вас немає лічильників тепла, а ваше житло належним чином утеплене;

- перегляд суми до сплати проводиться лише після звернення до постачальника послуг зі складанням відповідних документів за результатами обстеження квартири;

- при зниженні температури з 18°C до 12°C в житлових приміщеннях і з 20°C до 14°C в кутових суму за централізоване опалення буде знижено на 5% за кожен градус відхилення від норми;

- якщо ж температура нижче 12°C у житлових приміщеннях та 14°C в кутових - плата не нараховується.

Для перерахунку платежу за опалення для клієнтів КП "Київтеплоенерго" слід звернутися до центрів обслуговування і залишити заявку на обстеження, після чого будуть проведені заміри і складено акт-претензію про неналежне надання послуг.

З метою захисту прав та інтересів споживачів житлових і комунальних послуг в місті Києві створена комунальна інспекція - Управління самоврядного контролю, яка займається перевіркою якості надання послуг, комісійним обстеженням і питаннями перерахунків за неякісно надані послуги.

На Платформі ЛІГА:ЗАКОН з'явився новий сервіс - Національний юридичний каталог України Liga:BOOK. Сервіс створений для юристів, а також для тих, хто хоче скористатися юридичні послуги.

Читайте також:

- При самостійному відключенні від опалення за послуги все одно доведеться платити: ВС

- Що робити, коли надають неякісні житлово-комунальні послуги?

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини