Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Київська область запровадила нові карантинні обмеження

Реклама

10 квітня, на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили запровадити додаткові обмежувальні заходи на території Київської області.

Про це йдеться на сторінці Фейсбук КОДА.

Комісія вирішила:
1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи 11 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв.13 квітня 2020) та з 13 год. 00 хв. 18 квітня 2020 до 06 год 00 хвили 21 квітня 2020).
2. Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.
3. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.
4. Обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.
5. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:
- на 14 календарних днів запроваджувати протиепідемічі обмежувальні заходи до таких суб'єктів господарювання;
- складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб'єкту господарювання та контролювати виконання.
6. Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства.
7. Рекомендувати громадянам, за перших ознак респіраторної інфекції, залишатися вдома (за місцем перебування(проживання)) і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.

Читайте также: Нові правила карантину: як не заробити штраф

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об'єднати всю команду для спільного управління ризиками та пошуку нових можливостей в режимі віддаленої роботи.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини