Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Суму коштів для компенсації бізнесу збільшено у 10 разів

Реклама

Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття підтримав збільшення суми коштів для компенсації роботодавцям допомоги по частковому безробіттю з 10,3 мільйонів до 110 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Федерації роботодавців України.

У разі втрати працівниками частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) виробництва через карантин, роботодавець може звернутись до місцевої служби зайнятості за місцем реєстрації як платника ЄСВ для отримання відшкодування.

Нагадаємо, на час карантину запроваджується поняття часткового безробіття для МСБ. Підтримка для виплат працівникам надаватиметься при збереженні за ними робочих місць.

Вчора ВР оновила умови виплати допомоги з часткового безробіття. Допомога надаватиметься у разі сплати роботодавцем ЄСВ протягом шести місяців, що передують даті зупинення діяльності.

Підтримувати хорошу репутацію у податковій, навіть за умов віддаленої роботи, вам допоможе Liga:REPORT. IT-сервіс доступний також в екосистемі з управління ризиками LIGA360. Об'єднайте всіх співробітників в LIGA360 та налаштуйте спільний корпоративний простір.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини