Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Де можна знайти роботу в умовах карантину

Реклама

Експерти grc.ua (HeadHunter Україна) розповідають, як залишитись затребуваним на ринку праці та де шукати нову роботу.

Першим кроком має бути вивчення «правильних» галузей та профсфер. Тобто таких, де, не дивлячись не теперішню ситуацію, продовжується набір співробітників.

Так, до таких галузей відносяться:

 • Заклади роздрібної торгівлі

 • Транспортні та логістичні компанії, всі, хто бере участь в ланцюгу поставки товарів

 • Виробники продуктів харчування

 • Виробники аграрної продукції

 • IT-компанії, провайдери зв'язку і інтернет-послуг, онлайн сервісів

 • Фінансові установи тощо.

Бізнес потребує контролю, особливо в період нестабільних економічних умов. Моніторте стан компаній 24/7 у системі CONTR AGENT, яка містить базу досьє на понад 6,5 млн компаній та ФОП України. Почати моніторинг зараз.

Роботодавці цих галузей не тільки увійшли у ТОП-10 за кількістю розміщених протягом квітня вакансій, але й помітно збільшили кількість пропозицій про роботу. Крім того, понад чверть вакансій (28%) роботодавців готові найняти співробітника без досвіду. Тому кандидати-початківці або ті, хто змушений змінити свою професію також мають варіанти для працевлаштування. Наприклад, такий пощукач може стати:

 • Продавцем. Можна займатись реалізацією техніки, продажем косметики та парфумерії або продуктів харчування.

 • Оператором call-центру з вихідними дзвінками або без.

 • Спеціалістом служби підтримки клієнтів в IT-компанії. Так, для цього потрібне володіння іноземною мовою як мінімум на рівні upper-intermediate. Окрім англомовних кандидатів, варіанти працевлаштування є для знавців італійської, польської, португальської мов тощо. Проте така робота відкриває широкі кар'єрні горизонти.

 • Працівником складу чи сфери логістики. Для кандидатів без досвіду доступні позиції експедиторів, вантажників або менеджерів складу.

 • Консультантом з банківських послуг. Мова йде про продаж спеціалізованих банківських продуктів, наприклад, про готівкове кредитування. Такі вакансії дають всі переваги роботи в банку. Наприклад, стабільність, з якою часто асоціюють цю сферу.

Головним інструментом працевлаштування є резюме та ретельна підготовка до співбесіди.

Також важливо думати заздалегідь про запасні варіанти, навіть якщо зараз ваша ситуація стабільна. Зараз варто сфокусуватись на підвищенні власної кваліфікації, впровадженні технологій у свою професію та підвищенні цифрової грамотності, вивчені англійської, навчанні фінансовій грамотності.

Щоб тримати в фокусі важливі для вашого бізнесу зміни, замовляйте тестовий доступ до рішення LIGA360. Моніторинг змін законодавства, судових рішень, контроль змін в діяльності партнерів і конкурентів, налаштування персональної стрічки новин з джерел, яким довіряєте ви та ще 10 інструментів для командного управління ризиками і можливостями під час кризи.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини