Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Ліквідація ФОП: яку звітність подавати в податкову

Реклама

ДПС у Київській області на сторінці у Фейсбук роз'яснила, яку звітність подавати при ліквідації ФОП.

Для ФОП на загальній системі оподаткування:


Такі ФОП подають ліквідаційні податкові декларації про майновий стан і доходи щодо отриманих доходів на загальній системі оподаткування востаннє за звітний період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Для ФОП на спрощеній системі оподаткування

Для ФОП, які перебували на спрощеній системі оподаткування, нормами Податкового кодексу не передбачено подання ліквідаційної звітності.
Фізичні особи (які перебували на спрощеній системі оподаткування), щодо яких до Єдиного державного реєстру внесено запис про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, подають податкові декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця востаннє за податковий (звітний) квартал в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, з наростаючим підсумком з початку року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Способи подання декларації


Ліквідаційну податкову декларацію про майновий стан і доходи та останню податкову декларацію платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця можна подати:


- особисто платником податків або уповноваженою на це особою;


- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;


- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».


Керуйте бізнесом впевнено з
LIGA360. Це комплексне рішення для малого бізнесу, що містить тільки найнеобхідніші інструменти для управління для директора та бухгалтера: контроль змін законодавства, перевірка контрагентів, взаєморозрахунки з бюджетом, сигналізація про зміни даних в реєстрах ваших конкурентів і партнерів, а також персональна стрічка новин вашої галузі.

Замовити безкоштовний повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 та ключових продуктів ЛІГА:ЗАКОН можна тут.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини