Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Коли HR дійсно партнер? Поговоримо на антикризовому онлайн-марафоні

Реклама

Як оптимізувати команду з мінімальними репутаційними ризиками? Що зробили UFuture, Watsons, Deloitte, НБУ та ще понад 20 успішних компаній для трансформації бізнес-процесів у пандемію, та який їхній досвід ви можете перейняти? Дізнайтеся вже 15 травня на online-марафоні HR-марафон #5.

Ви дізнаєтеся:

- чому лояльність ваших клієнтів напряму залежить від навчання персоналу, і як це зробити максимально ефективно в онлайні, розповість керівник відділу навчання та розвитку бренду роботодавця Watsons Олеся Литвиненко;

- чого очікує ваша команда від вас у кризу? Про мотивацію, оплату праці та соціальне забезпечення розповість директор з управління персоналом ПСГ Ковальська Олена Кавка.

- як проводити стратегічну сесію в кризу, від HRD групи компаній Taryan Ангели Піддубної;

- як сформувати ціннісну пропозицію роботодавця від керуючого партнера Skills Factory Яни Романенко;

- як підвищити ефективність роботи команди, що працює віддалено, від власниці туристичного агентства ZABUGOR.COM Luxury Travel Club Дар'ї Артеменко

Організатор - бізнес-медіа бюро Ekonomika+ забезпечить максимальний ефект присутності, консультації спікерів в закритому чаті, можливість поставити питання спікеру під час виступу, яке озвучить модератор-ведучий та нетворкінг, аби учасники отримали всі можливості живого івенту!

Коли: 15 травня 2020

Де: онлайн

Отримати антикризові HR-стратегії: https://hrmrfn.delo.ua/

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини