Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як оформити скорочення діяльності підприємства, щоб отримати допомогу по частковому безробіттю

Реклама

У Держпраці нагадали, що підставою для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину є втрата застрахованими особами заробітної плати або її частини, внаслідок вимушеного часткового або повного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню СОVID-19.

Чинним законодавством про працю не визначена процедура зупинення (скорочення) діяльності через карантин, у зв'язку з чим до неї не може застосовуватися порядок запровадження зміни істотних умов праці, передбачений статтею 32 КЗпП.

Крім того, зупинення (скорочення) діяльності субєктів господарювання, передбачене постановою про запровадження карантину № 211 не є простоєм, визначеним статтею 34 КЗпП.

Отже зупинення (скорочення) діяльності оформляється наказом власника або уповноваженого ним органу за наявності умов, передбачених постановою №211.

Як отримати допомогу по частковому безробіттю читайте тут

Читайте також: Чи включається допомога по частковому безробіттю до бази нарахування ЄСВ

Щоб тримати у фокусі важливі для вашого бізнесу зміни, замовте тестовий доступ до рішення LIGA360. Моніторинг змін законодавства, судових рішень, контроль змін в діяльності партнерів і конкурентів, налаштування персональної стрічки новин з джерел, яким ви довіряєте і ще 10 інструментів для командного управління ризиками і можливостями під час кризи

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини