Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

«Делойт» в Україні отримав звання національної фірми року з податкового консультування у міжнародному рейтингу European Tax Awards

22.05.2020, 10:37
124
0

Також компанія «Делойт» перемогла у регіональному конкурсі, отримавши відзнаку найкращої європейської фірми в галузі оподаткування.
Також компанія «Делойт» перемогла у регіональному конкурсі, отримавши відзнаку найкращої європейської фірми в галузі оподаткування.

Лондон, Великобританія, 21 травня 2020 - Авторитетний рейтинг European Tax Awards від міжнародного податкового видання International Tax Review (ITR) визнав компанію «Делойт» в Україні найкращою національною компанією, що надає професійні послуги в галузі оподаткування у 2020 році.

Основними критеріями відбору традиційно були масштаб угоди, цінність, складність, інноваційність та впливовість проєктів, виконаних у 2019 році.

Цього року в номінації National Tax Firm конкурс проводився у 30 юрисдикціях. В Україні «Делойт» отримав першість серед інших компаній. У портфелі «Делойт» в Україні повномасштабна податкова та юридична підтримка стартапів, що заходили на український ринок, підтримка оподаткування найбільшої в Україні M&A угоди за останні п'ять років, а також експертні кейси державного значення.

«Нам надзвичайно приємно отримати таку престижну нагороду. Це визнання наших експертів і справи, яку вони роблять. Наші спільні зусилля, знання та досвід дозволяють нам здійснювати вплив, що має значення та утримувати лідерську позицію на ринку у сфері податкового консультування. Ми також вдячні нашим клієнтам, які, довірившись нам, зробили неабиякий внесок у цю перемогу. Адже ми мали змогу проявити свої сильні сторони: широку експертизу, інноваційність, креативність у підходах, а також орієнтованість на цілі й потреби клієнтів, у тому числі в найскладніших ситуаціях», - коментує Олександр Черінько, партнер та керівник податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні».

Крім «Делойт» в Україні, звання найкращої національної податкової фірми отримали ще сім офісів «Делойт» у світі:

· Deloitte Austria

· Deloitte Cyprus

· Deloitte Luxembourg

· Deloitte Malta

· Deloitte Norway

· Deloitte Russia

· Deloitte Switzerland

Також компанія «Делойт» перемогла у регіональному конкурсі, отримавши відзнаку найкращої європейської фірми в галузі оподаткування.

Офіційний реліз на сайті «Делойт»: https://deloi.tt/2TlqyhN

Щорічна премія European Tax Awards проводиться з 2005 року і відзначає провідних професіоналів у галузі оподаткування у країнах Європи, Близького Сходу та Африки. Нагороди вручає найбільший журнал для податкових професіоналів International Tax Review.

Разом з переможцями національних премій у більш ніж 27 юрисдикціях, рейтинг також відзначає переможців регіональних премій у сферах непрямого оподаткування, трансфертного ціноутворення, податкових спорів та податкового супроводу угод в 11 категоріях, включаючи ринки капіталу, енергетику та фонди прямих інвестицій.


Увійдіть, щоб залишити коментар