Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЖКГ

Нові тарифи для бізнесу і населення від "Нафтогазу": в чому їх відмінність

Реклама

Група “Нафтогаз” представила тарифні плани «Річний», «Квартальний» та «Місячний» для бізнесу та населення, розроблені з урахуванням профілю споживання клієнта.

Про це повідомляє пресслужба НАК “Нафтогаз України”.

Тариф «Річний» найкраще підходить для газопостачальних компаній (газзбути): врахування середнього профілю за п'ять років, прив'язка до щоденних котирувань газового хабу NCG, різні умови оплати (передоплата, постоплата, подекадна оплата).

З вересня 2020 року тариф «Квартальний» буде доступний на четвертий квартал 2020 року і на перший квартал 2021 року лотами до 150 тис. куб. м у рамках торгів на Українській енергетичній біржі (УЕБ). Ціна газу фіксується в момент заключення угоди на біржі та буде незмінною весь квартал, а газ буде постачатись рівними частинами протягом кварталу.

Тариф «Місячний» доступний у вигляді лоту до 50 тис. куб. м на УЕБ, з фіксованою ціною протягом місяця. Замовити газ у рамках тарифу «Місячний» можна з поставкою у поточному місяці, на місяць вперед і на два місяці вперед.

“Нафтогаз готовий постачати природний газ всім учасникам ринку в Україні і максимально закрити потреби в ресурсі. Для цього ми підготували пропозиції різних обсягів, із прив'язкою як до європейських хабів, так і до української біржі. Ми працюємо з різними видами оплати - передоплата, постоплата, подекадна оплата, щоб кожен клієнт міг обрати зручний для себе спосіб”, - підсумував директор дивізіону “Нафтогаз Комерція” Віллем Коппульс.

Для населення доступні два тарифи:

- за умовами «Місячного» тарифу, ціна газу змінюється щомісяця, залежно від коливань ціни на ринку. Оплата за спожитий газ відбувається наступного місяця після поставки;

- за умовами «Річного» тарифу, ціна та розрахунковий обсяг споживання газу фіксується під час заключення договору. Споживач щомісяця сплачує фіксовану суму за газ протягом року, а у випадку, якщо використає менше запланованого обсягу газу, в кінці року зекономлена сума повернеться на його рахунок.

Як захистити свій бізнес та розібратися в рутині підприємницької діяльності? Обирайте комплекс діджитал інструментів для вирішення головних задач ФОП.

Усі шаблони та підказки для оформлення звітності, доступ до законодавчих актів, які регулюють підприємницьку діяльність, моніторинг контрагентів та бізнес-партнерів у режимі 24/7. Тільки до Дня підприємців скористайтеся акційною пропозицією -30%.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини