Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держпраці рекомендує роботодавцям підготуватися до запровадження посилених протиепідемічних заходів

Реклама

В Управлінні Держпраці Черкаської області нагадали про зміни, які Кабінет Міністрів України 16 вересня вніс до постанови від 22 липня 2020 р. №641 щодо карантинного зонування та рекомендує роботодавцям належно підготуватися до запровадження посилених протиепідемічних заходів.

У змінах до постанови, зокрема, вказано, що у разі завантаженості від 50% до 75% ліжок у закладах охорони здоров'я регіону протягом п'яти днів підряд або у разі проведення в регіоні тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом п'яти днів підряд у кількості меншій, ніж 24 на 100 тис. населення щодня, на території всього регіону встановлюється “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки.

З особливостями дистанційної роботи у 2020 році можна ознайомитися у матеріалах видання "ЮРИСТ&ЗАКОН". Ви можете придбати повний доступ до електронного видання "ЮРИСТ&ЗАКОН" за посиланням. Скористайтеся унікальною пропозицією: оформлюйте передплату на півроку або рік - та отримайте безкоштовний доступ до кінця 2020 року.

У регіоні з показником захворюваності на COVID-19 меншим, ніж базовий, встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

У разі перевищення в регіоні базового рівня захворюваності на 100 тис. населення на території окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону встановлюються такі рівні епідемічної небезпеки:

Рівень епідемічної небезпеки

Райони, міста обласного значення з кількістю населення менше 70 тис. осіб, обласні центри,

мм. Київ і Севастополь

Райони, міста обласного значення з кількістю населення 70 тис. осіб і більше

«Жовтий»

від 40 до 160

від 40 до 120

«Помаранчевий»

більше 160

більше 120

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки на території окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону може бути встановлений за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі наявності однієї з таких ознак:

- завантаженість більше 75% ліжок у закладах охорони здоров'я регіону, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, протягом п'яти днів підряд;

- перевищення середнього по країні рівня захворюваності на COVID-19 (випадків на 100 тис. населення за 14 днів) більше ніж у п'ять разів.

Фахівці Управління рекомендують роботодавцям належно підготуватися до запровадження посилених протиепідемічних заходів і своєчасно внести зміни до режиму роботи працівників:

- організувати безпечну роботу працівників;

- змінити режим роботи, початок і закінчення роботи;

- оголосити простій або ввести дистанційну роботу;

- встановити працівникам на дистанційній роботі неповний робочий час;

- надати відпустки без збереження зарплати за згодою сторін.

Як правильно організувати роботу під час карантину, читайте у роз'ясненні від Держпраці.

Моніторте діяльність партнерів, конкурентів та співробітників. Будьте в курсі бізнес-зв'язків ваших колег та контролюйте боргові зобов'язання і критичні зміни в діяльності бізнес-партнерів за допомогою нового інструменту - рольове місце HR в системі LIGA360. IT-екосистема є єдиним робочим простором для усієї команди, зокрема для роботи віддалено. Рішення для HR-менеджера - це набір інструментів для моніторингу трудового законодавства, з усіма новаціями і експертними коментарями, а також модуль системи аналітики медіа-простору Semantrum для відстежування згадок бренду і відгуків про компанію.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини