Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

CОVID- 19: які послуги можна отримати безкоштовно

Реклама

В Національній службі здоров'я України зазначили, що певні послуги для пацієнтів з COVID-19 та з підозрою на нього є безоплатними.

Пацієнт з CОVID-19 або з підозрою на нього отримує таку допомогу за Програмою медгарантій:

1) допомога вашого лікаря, з яким ви уклали декларацію. Саме до нього ви в першу чергу маєте зателефонувати при симптомах захворювання, зокрема таких, як лихоманка, кашель, задишка, утруднене дихання. Ваш лікар за необхідності направить до вас мобільну бригаду для взяття зразків для тестування на COVID-19 методом ПЛР. В разі підтвердження діагнозу він надасть рекомендації щодо самоізоляції та лікування в домашніх умовах, якщо перебіг захворювання легкий. Або порекомендує звернутись до лікарні, якщо перебіг важкий.

2) послуги мобільної бригади, яка за направленням вашого лікаря або диспетчера регіональної телефонної «гарячої лінії» з питань COVID, приїздить до вас для взяття аналізів на тестування. Пацієнт з підозрою на COVID-19 не повинен самостійно йти до лабораторії, щоб здати аналіз, до нього зобов'язана приїхати мобільна бригада.

3) допомога бригади «швидкої». Якщо у вас критичний стан (утруднене дихання, висока температура), потрібно телефонувати до «швидкої» за номером 103. Бригада екстреної меддопомоги оцінить стан вашого здоров'я та за необхідності доставить вас у лікарню. Або ж надасть допомогу на місці та рекомендації щодо самоізоляції. А також направить до вас мобільну бригаду для забору зразків для тестування.

4) допомога в медзакладі в умовах стаціонару. В разі госпіталізації ви отримаєте такий безоплатний пакет послуг:

- тестування на COVID-19;

- лабораторні та інструментальні дослідження;

- меддопомога відповідно до галузевих стандартів;

- киснева підтримка, інтенсивна терапія та підключення до ШВЛ або ЕКМО за необхідністю;

- медикаментозна терапія та знеболення за потреби;

- консультації лікарів інших спеціальностей .

Важливо!

В тариф на оплату послуг медзакладів, які надають стаціонарну медичну допомогу таким пацієнтам, включено всі лікарські засоби та медичні вироби, необхідні для лікування як в умовах терапевтичних/інфекційних відділень, так і в умовах інтенсивної терапії.

Стежите за новинами вашої галузі? Спробуйте створити свій власний інфопростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет-видань і друкованих ЗМІ. Обирайте що читати саме вам! Спробувати LIGA360

А для того, щоб відстежити згадування про будь-який бренд і відгуки про компанію, скористайтеся модулем системи аналітики та моніторингу медіа-простору Semantrum.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини