Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

8 тис. грн "карантинної" допомоги: чому така сума

Реклама

За даними Пенсійного Фонду, станом на сьогодні 3,2 млрд грн вже передано банкам для нарахування 8-тисячної допомоги 405 195 заявникам. Крім того, 350 906 заявників вже отримали допомогу, а це понад 2,8 млрд грн.

Про це повідомили на Урядовому порталі.

«Як і обіцяли, усі ті люди, які подали заявку на програму до 21 грудня, вже сьогодні, тобто ще до нового року, отримали гроші. А це більше 350 тисяч людей і понад 2,8 млрд грн. Ті ж заявники, які подавалися пізніше, отримають кошти вже в новому році», - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Він також пояснив, чому сума підтримки становить саме 8 тис. грн. Враховувалось декілька ключових факторів: це середня заробітна плата по Україні - 11 900 грн та розрахунковий період локдауну - 2 тижні.

«8 тис. грн - це адекватна сума компенсації. Враховуючи, що вона не оподатковується і це практично чистий дохід. Якщо підприємець, маленький ФОП, має 10 найманих працівників, то розмір виплат становитиме 88 тис. грн, тобто 10 працівників і сам ФОП матимуть по 8 тис. грн. Це достойна сума за 2 тижні простою. Січень в Україні традиційно є дуже спокійним, коли багато людей не працює, бере відпустки, тому ми вважаємо, що вплив на економіку буде мінімальний», - підкреслив Ігор Петрашко.

Снігопад знижок до Нового року триває! Отримайте швидкий доступ до головних інструментів для роботи юриста та бухгалтера з системами ЛІГА:ЗАКОН зі знижками до - 60%.

Найповніше джерело систематизованої, достовірної правової інформації зі зручним інтерфейсом для швидкого пошуку та легкого аналізу. Система дає змогу прийняти правильні рішення на основі аналітичної, консультаційної та нормативно-правової інформації.

Встигніть обрати рішення для себе за посиланням

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини