Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

У Мін'юсті назвали вартість реєстрації нерухомого майна в 2021 році

12.01.2021, 09:51
5474
0

Вартість залежить від розміру прожиткового мінімуму
Вартість залежить від розміру прожиткового мінімуму

Міністерство юстиції повідомляє, що відповідно до Закону "Про Державний бюджет України на 2021 рік" прожитковий мінімум для працездатних осіб на 1 січня 2021 року становить 2 270 гривень, а тому й збільшено адміністративний збір за проведення реєстраційних дій та за надання інформації з Державного реєстру прав.

Згідно зі ст. 34 Закону "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" встановлено у 2021 році адміністративний збір у таких розмірах.

За державну реєстрацію права власності (у тому числі довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов'язань) протягом 5 робочих днів необхідно сплатити 230 грн, двох - 2 270 грн, одного - 4 540 грн, протягом двох годин - 11 350 грн.

Щоб убезпечити вашу нерухомість, земельні ділянки або об'єкти іпотеки від несанкціонованих рейдерських захоплень - скористайтеся сервісом SMS-маяк. Ви зможете контролювати не лише зміни, які відбулися в реєстрі, але і про спроби внести такі зміни.

Державна реєстрацію інших речових прав, похідних від права власності, протягом аналогічних строків адмінзбір коштуватиме відповідно 110, 1 140, 2 270 та 5 680 грн.

За державну реєстрацію обтяжень речових прав, яка відбувається в день реєстрації відповідної заяви, слід буде сплатити 110 грн.

За державну реєстрацію прав у результаті вчинення нотаріальних дій в день реєстрації відповідної заяви адмінзбір складатиме 230 грн.

Виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника коштуватиме 90 грн.

За отримання інформації з Державного реєстру прав адмінзбір становить 60 грн за кожні 25 сторінок інформації - у разі отримання у паперовій формі, 30 грн - за отримання у електронній формі в режимі реального часу. За отримання інформації адвокатами, нотаріусами (під час вчинення нотаріальних дій з нерухомим майном, об'єктом незавершеного будівництва) шляхом безпосереднього доступу до Державного реєстру прав необхідно сплатити 90 грн.

Ефективне управління бізнесом з уникненням можливих ризиків можливе з LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ. Унікальний комплекс інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН допоможе вам бути в курсі всіх законодавчих змін, що стосуються підприємницької діяльності, а також забезпечать вам надійне партнерство завдяки унікальному модулю БІЗНЕС-РОЗВІДКА.


Увійдіть, щоб залишити коментар