Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

З 1 січня збільшився розмір ставок судового збору

13.01.2021, 14:45
2000
0

Вартість залежить від розміру прожиткового мінімуму
Вартість залежить від розміру прожиткового мінімуму

На сайті Судової влади зазначають, що у зв'язку із зміною розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, з 1 січня 2021 року будуть діяти нові ставки судового збору.

Згідно статті 4 Закону "Про судовий збір" судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Згідно з Законом «Про Державний бюджет України на 2021 рік» з 1 січня 2021 року прожитковий мінімум на одну працездатну особу буде становити 2270 грн.

Так, розміри ставок судового збору за подання до господарського суду заяв, скарг у 2021 році будуть такими:

Спрогнозуйте результат рішення суду з Verdictum PRO. ЛІГА:ЗАКОН презентує для вас першу систему аналізу судових рішень із функціоналом передбачення вірогідності перемоги у суді у всіх трьох інстанціях за допомогою штучного інтелекту. Функціонал прогнозування на підставі аналізу тексту позовної заяви створено для попередньої оцінки ризиків та економії часу адвоката під час підготовки до судових засідань. Сьогодні Verdictum PRO аналізує понад 80 млн документів.


Увійдіть, щоб залишити коментар